Aktualności

Trenerzy: Piotr Sajewicz

 
 
Obraz Mateusz Hinca
Trenerzy: Piotr Sajewicz
Napisane przez: Mateusz Hinca ( niedziela, 4 października 2015, 18:13 )
 

Piotr SajewiczPiotr Sajewicz

Praktyk zarządzania - zdobył unikatowe doświadczenie z zakresu zarządzania zespołem, komunikacji i działania w sytuacjach trudnych i kryzysowych odpowiadając za pracę 120 osobowego zespołu funkcjonującego na terenie kraju i poza nim.

Absolwent Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego – specjalizacja psychologia biznesu. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi a także Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej.Od 1995r. realizuje projekty szkoleniowe i konsultingowe.

Pracuje w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkim i Rozwoju Potencjału:

Realizuje projekty budujące kulturę przywództwa w organizacji wśród kadry menedżerskiej. Prowadzi programy Train the Trainers.

Specjalizuje się w warsztatowych treningach z tematyki: stresu, komunikacji, asertywności, przywództwa, kierowania motywacyjnego, delegowania zadań i informacji zwrotnej, rozwoju kompetencji i coachingu, ocen personelu, zarządzania konfliktem, organizacji pracy i zarządzania czasem oraz budowania i rozwoju zespołu zadaniowego.

Wdraża proces coachingu jako metody doskonalenia umiejętności pracowników.

Wykonuje projekty wzmacniające i poprawiające efektywność zespołów zadaniowych.

Realizuje projekty Development Center

Opracowuje implementacje Systemu Ocen Okresowych.

Prowadzi zajęcia z Psychologii Pracy i Zarządzania dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej.

Uczestnik V zmiany PKW w Iraku, autor min. programu i materiałów do szkolenia psychologicznego dla wyjeżdżających na misje i procedur do działalności w jej czasie, opracował także standardy readaptacji po powrocie do kraju.Uczestnik warsztatów „Countering the psychology of terrorism and combat stress” prowadzonych przez Defense Institute for Medical Operation, brał min. udział w seminarium „Post-Combat Psychological Adaptation of Military Personnel” w Kwaterze Głównej NATO w Brukseli. Prowadził, po konflikcie z Rosją, warsztaty dla psychologów gruzińskich w Tbilisi pt. „Psychiczne konsekwencje działań wojennych. Psychologiczne metody odreagowania”.

O jego szkoleniach członek zarządu Nycomed Pan Krzysztof Sobczak mówi: Szkolenia prowadzone przez Piotra zostały wysoko ocenione przez ich uczestników. Podkreślano dużą wiedzę merytoryczną i możliwość zastosowania wiedzy i wszelkich przykładów w praktyce.. Nauczył niestandardowego podejścia do zagadnień, wskazywał różnorodne perspektywy patrzenia na problem. Warto podkreślić również bardzo dobry kontakt z grupą i dynamizm zajęć.


Szkolenia realizowane m.in. dla pracowników firm:

Adidas Sp. z o.o., Aged Sp. z o. o., Altax Sp. z o. o., Ampol Merol Sp. z o. o., Apator SA, BGŻ S.A., Bax - Pol, Bmb Promotion Sp. z o. o., Cimir – Sits, Commercial Union SA, Csk Food Enrichten Polska Sp. z o. o., Danstal Sp. z o.o., Dell Sp. z o.o., Dpd Sp. z o.o., Device Sp. z o.o., Drozapol – Profil SA, Energohandel Sp. z o.o., Eurovita Sp. z o.o., Fawor SPC, Faurecia SA, Fst – Management Sp. z o.o., Galmet Sp. z o.o., Gazeta Pomorska, Geant Polska Sp. z o.o., Geofizyka Toruń Sp. z o.o., Gizex Sp. z o. o., Hhw Hommel Hercules Sp. z o.o., Hoerbiger Automotive Sp. z o.o., Hortimex Plus Sp. z o.o., Jutrzenka SA, Karmann – Ghia Sp. z o.o., Konfarm Sp. o.o., Konwektor Sp. z o.o., Lek Polska Sp. z o.o., Man Polska Sp. z o.o., Mine Master Sp. z o.o., Nestle – Pacific Sp. z o. o., Novartis Opthalmics Sp. z o. o., Nycomed Pharma Sp. z o. o., Orbis SA, PKS Sp. z o. o., Poczta Polska SA, Polmass SA, P.P. Porty Lotnicze, Pozkal Sp. z o.o., Profi Sp. z o. o., Polskie Składy Budowlane SA,), PTI SA, Remgis Sp. z o. o., , Rtv Rtv-Agd Euro Sp. z o.o., Shorewood Polska Sp. z o.o., Sorimex Sp. z o. o., Spx Flow Technology Poland Sp. z o.o., Stolter Sp. z o.o., Stomil SA, Sbs Finance Poland, Sulzer Chemtech Sp. z o.oTELL SA.